KËRKIM

EMËR
ÇMIM -
QYTETI
STANDARD
 

Di vacanza - Alberghi a Kruja Albania


Zona Radhima është e njohur për ujin e saj kristal të detit.
Shumë restorante të drejtuar nga familja ofrojnë ushqim me cilësi të mirë bazuar në kuzhinën tradicionale shqiptare, si dhe ushqimin e detit si kuzhinën italiane të Mesdheut.
Vizitorët mund të vizitojnë parkun e Llogarasë vetëm 30 minuta me makinë dhe përtej mund të vazhdojnë deri në Dhërmi në Rivierën Shqiptare, plazhet e virgjër të Karaburunit, qyteti i Vlorës që ofron edhe më shumë jetën e natës.

PERPARIMI APARTMENTS

EDI APARTMENTS

GUESTHOUSE ARIFI

GAMEL APARTHOTEL

RAMOSACO COMPLEX

APARTHOTEL BABALJA

SOLEDADO COMPLEX

AMARILDO COMPLEX

KRISTONI BUNGALOWS

APARTMENTS GJIMARAJ

GUESTHOUSE ARKELA

HOTEL MEZURAJ

HOTEL GARDEN