WYSZUKIWARKA

NAZWA
CENA -
MIEJSCOWOSC
STANDART
 

Di vacanza - Alberghi a Kruja Albania


Historia współczesna zaczyna się w 1199 r., Kiedy w mieście powstała reguła wenecka. Nasi północni sąsiedzi nie mogli spać tak długo, a w XIII wieku obszar Himara został objęty przez Anzhuve Karola Wielkiego w tym, co nazywał "Królestwem Arberis".
Obszar ten zawsze znajdował się w autochtonicznej populacji albańskiej, głównie pochodzącej z tego, co dzisiaj znane jest jako obszar labiryntu i począwszy od piętnastego wieku, nawet pochodząc z obszarów Mirdita i Kruja. W 1431 r. Himara został zaliczony do najdalej Sandzaka z Albanii.
Począwszy od XVI wieku, w wyniku kilku powstań Himara dostarczył szereg przywilejów i autonomii, która pozwoliła mu zachować religię i flagę. Niestety mozaika dróg i terenów górskich utrudniała komunikację z wewnętrznymi obszarami kraju. Korzystając z morza, nawiązali powiązania handlowe z Grecją, a przede wszystkim z Korfu, w wyniku tych połączeń przywieziono do miasta język grecki.
Ciągle utrzymując utwory i oleje, które zawsze mówią po albańsku. W marcu 1914 roku wykształcona linia brzegowa w Grecji Spiro Spiromilo ogłosiła autonomię Himary, akt polityczny wspierany przez bagnety wojsk greckich, które tam lądowały. Ale ta autonomia została odrzucona i nigdy nie uznana przez nacjonalistyczne siły narodowe. Od 1912 r. Himara podniósł flagę niezależności i wysłał jej reprezentację w Vlorze.

GUEST HOUSE RONDO 1

GUEST HOUSE RONDO 2

DAJA GUESTHOUSE

APARTMENTS INN

VANGJELI HOTEL