WYSZUKIWARKA

NAZWA
CENA -
MIEJSCOWOSC
STANDART
 

Праздник - Отели в Качанике Косово


 

W Taulants były jednym z głównych plemion iliryjskich. Według Lucio Flavio Arriana, ich nazwa pochodzi od ich „Taulas” przodka z tym nazwiskiem i imieniem Taulant (Taulant-Dalland-yshes). Ich terytorium rozszerzony na wybrzeżu Adriatyku Czy graniczy od południa przez rzeki i południowo Gdyby graniczy na północy przez Albańczyków na wschodzie Desareteve.
W 7 wieku pne Są Taulants Utworzono federacji. Federacja Taulant prowadził Galauri. W 6 wieku pne Są one wymienione jako sąsiadów Dyrrah i ich centrów Adria, ARNIS i Sesarethi. Około 430 P.E. Taulants tymczasowo rozszerzyć swoją władzę nad Dyrrah. W IV wieku pne pojawiła się one jako odrębna społeczność w składzie iliryjskim królestwa. Świadkowie są wymienione po raz ostatni w 5 wieku pne
W Earlies wyniki działalności człowieka odkryte do tej pory w dzielnicy Medway, sięgają okresu Eneolithic. Okres ten, znany również jako epoki miedzi, zostaje przedłużony między 3000 a 2100 pne. Mieszkańcy tego wiatru, do wytwarzania narzędzi pracy, stosowane nie tylko kamień, róg, kość także miękkie miedzi. Epoka ta jest reprezentowana przez ustaleń znajdujących się w górach Ballagat, miskę, Divjaka, Karbunarë Mniejszej, Medway.
Stan Karbunara Zamek posiada trójkątny Planimetric z trójkątnym kształcie górki. Nie ma zbyt wiele pozostało z okolicznych ścianach. Na powierzchni Niektóre linie są zachowane fundamenty. Ścianka obwodowa może mieć szerokość w przybliżeniu 1,7 do 2 m. Zamek rozciągane na powierzchni 1,5 ha. Do budowy fundamentów, duży, trapezowe kamienne bloki są wykorzystywane i pracował na różnych formach. Zaprawy używane do klejenia jest biały kolor, piasek jest sypki, wapno ekstrahowano z proszkowych także formacji. W ogóle, zaprawa jest słabej jakości. Uważa się, że zostały zbudowane w okresie późnej starożytności. Obok niego, na zachodniej stronie znajduje się naturalny taras, gdzie ślady dodatkowy ścianach mieszkania Pojawiają wynika z okresu pochodzącym z 4-ty 5 wieku przed naszą erą.
Klasztor w Ardenicy na inicjatywy paleolitu Andronic II bizantyjskiego cesarza, który wzniesiono tę świątynię po zwycięstwie nad Anzhuins w Berat. Impulsem do tego działania będą dokonywane w miejscu kaplicy St. Triada, wzniesiony tam wieki temu. Istnieje hipoteza, że oceń kaplica mogła zostać zbudowana na fundamencie zrujnowanej świątyni pogańskiej, który został zbudowany na cześć bogini Artemidy przez obecną nazwą Ardenica. W pobliżu tej świątyni, na której znajduje się klasztor dziś południowa gałąź starożytnej Via Egnatia drodze, tylko 1 km na zachód od niej. Kościół St. Thanas w Karavasta Ten kościół został zbudowany w 1778 roku on został namalowany w 1797 roku Od rodzeństwa z rodziny Katro - (Çetiri), braci Jerzego i Jana.
1920 Medway to było robione stolicę Albanii

HOTEL ALPET

EL' DON PARK

HOTEL DIVJAKA RESORT